top of page

Gebyr ved uhell i hallen

Det har dessverre blitt et økende problem med tisse-uhell i hallen, hvor mange også lar være å vaske opp etter hunden sin. Dette forringer kvaliteten på underlaget som er svært kostbart å bytte ut. Vi ser oss derfor nødt til å innføre et gebyr på 100,- per uhell, som er gjeldende fra man passerer ytterdøren. Vaskeutstyr er lett tilgjengelig ved vasken i inngangspartiet.

Alle er selv ansvarlig for å følge dette opp slik at vi får bukt med problemet. Det kan brukes Bellyband til hannhund og bleier på tisper man er usikker på om klarer å holde seg inne. Samt luft hundene godt, både før, under og etter trening.


Er hunden uheldig, vask opp, og vipps 100,- til 23435 HALL


Mvh. Styret i NHK


 
 
 

Siste innlegg

Se alle
Blodspor!

Vi kan med glede annonsere at Aase Nilsen har påtatt seg rollen som gruppeleder for blodpor, slik at det på nytt kan bli en aktivitet i klubben. Det vil ikke bli satt opp faste treninger, men vi oppfo

 
 
 
Tid for å sjekke...

Da det er meldt om tilfeller av hundelus i Narvik, oppfordrer vi alle til å sjekke hundene sine. Tiltak for å unngå ev. spredning: Sjekke jevnlig Ikke byttelåne utstyr Holde avstand på treninger Ikke

 
 
 

Kommentarer


Narvik hundeklubb, Boks 91, 8502 Narvik

  • Facebook - White Circle

Org. nr.: 976 982 134 

Kontonr.:  4520 1492215 

Kontonr. hallbooking:  4520 1923895

Narvik Hundeklubb © 2021

bottom of page